• 4 grudnia 2023

Mamy przyjemność ogłosić, że będziemy rozdawać jeden $50 bon upominkowy do Woodpeckers Precision Woodworking Tools. Woodpeckers produkuje wysokiej jakości narzędzia do precyzyjnej obróbki drewna w USA, a my chcemy dać jednemu szczęśliwemu czytelnikowi szansę wypróbowania tych narzędzi dla siebie!

Aby wziąć udział, po prostu przejrzyj stronę Woodpeckers i zostaw komentarz na dole tej strony, w którym napiszesz nam, na który produkt Woodpeckers przeznaczyłbyś bon podarunkowy o wartości 50$ i dlaczego. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca miesiąca (30 kwietnia 2010), a zwycięzca zostanie wybrany losowo.

Możesz komentować ten post tyle razy, ile chcesz, ale maksymalnie dwa wpisy na osobę będą kwalifikować się do udziału w zabawie. Po wyłonieniu zwycięzcy, skontaktujemy się z nim drogą mailową, a następnie kupimy mu bon upominkowy o wartości 50$, ważny w sklepie internetowym Woodpeckers.

Przykładowe komentarze/wpisy:

1) Użyłbym $50 w kierunku 24″ precyzji T kwadrat, ponieważ wygląda na to, że będzie działać znacznie lepiej niż kwadrat ramki do układania linii cięcia dla mojego następnego projektu szafy.

2) Jeśli wygram, użyłbym bon podarunkowy, aby kupić kilka Woodpeckers prawo kątowe zaciski zastąpić moje tanie zaciski, które okazały się zbyt niechlujny i zawodne.

3) Użyłbym nagrody, aby pomóc w zakupie stołu Woodpeckers router jako prezent na Dzień Ojca, ponieważ obecny stół mojego ojca router jest zbyt mały i chwiejny.

Powodzenia!

Top