• 4 grudnia 2023

The Woodworking Shows to objazdowe targi stolarskie, które co roku odwiedzają kilka miast. Na tych pokazach można spodziewać się demonstracji produktów, praktycznych doświadczeń edukacyjnych oraz dużych zniżek na nowe i popularne narzędzia.

Skorzystałem z okazji i odwiedziłem ostatnie targi stolarskie w pobliskim mieście i świetnie się tam bawiłem. Było tam wiele do zobaczenia i zrobienia, a ja oczywiście zrobiłem wiele zdjęć, którymi chciałbym się z Wami podzielić. Ponieważ jest wiele o pokazie, o którym chciałbym opowiedzieć, będzie seria postów, z których każdy będzie skupiał się na innym wydarzeniu, sprzedawcy lub doświadczeniu.

Aby sprawdzić, czy w Twojej okolicy odbędą się targi stolarskie, możesz zapoznać się z harmonogramem na ich oficjalnej stronie głównej lub zrobić to, co ja i przejść do nich przez link na stronie Woodpecker, co jest łatwiejsze do zapamiętania.

Wstęp na pokaz jest rozsądny na $ 10 za osobę, ale są $ 2-off i kupić jeden bilet dostać współmałżonka w za darmo kupony dostępne za pośrednictwem strony głównej The Woodworking Shows (kupon zakładka na górze).

The Woodworking Shows Woodpecker Precision Woodworking Tools (link do pokazu jest po lewej stronie i na dole listy nawigacyjnej)

Top