• 4 grudnia 2023

Zobaczcie te projekty, które zostały wykonane przy użyciu systemu Woodline Rout-R-Joint dovetail jig z różnymi szablonami. Zobaczyłem te przykłady stolarki na ostatnich targach stolarskich i byłem pod wrażeniem.

Niektóre z kształtów jaskółczego ogona, które można wykonać za pomocą szablonów systemu Rout-R-Joint to: serca, kości psa, "szpilki i półksiężyce", groty strzał, palce w kształcie falistej litery T i misie.

Szukając w sieci recenzji, znalazłem kilka opinii o systemie Rout-R-Joint, z których więcej było pozytywnych niż negatywnych. Nie zostałem na pokazie produktu, więc nie mogę powiedzieć, jak łatwo jest go używać. Mimo to, przykłady stolarki wyglądały niesamowicie, zwłaszcza z kontrastującymi odcieniami drewna.

Jeśli natkniesz się na stoisko Woodline na przyszłych targach Woodworking Show, spróbuj nie być tak zaskoczony, jak ja byłem, gdy jesteś poproszony o otwarcie małego niewinnie wyglądającego pudełka.

Woodline Rout-R-Joint System Woodline Rout-R-Joint Szablony i akcesoria

Related posts: New Woodpeckers One Time Tool: Steel Straight Edges Bosch 12V Max Cordless Router Review Kiedy Milwaukee M12 Fuel Circular Saw zostanie zaktualizowany? Nowa mata silikonowa Rockler Super-Sized Project Mat XL

Top